O nas

Biuro rachunkowe Prokurent istnieje od 2011 roku. Założone i prowadzone jest przez mgr Edytę Skibicką, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Pasja i doświadczenie

Otworzyłam biuro ze względu na swoje doświadczenie i umiejętność zrozumienia potrzeb przedsiębiorców. Podążając za swoją pasją i zdolnościami do skrupulatnych działań ukończyłam studia o kierunku rachunkowym oraz wiele kursów specjalistycznych. Dodatkowo studia podyplomowe z rachunkowości i doradztwa podatkowego dopełniły moje wysokie kwalifikacje zawodowe.

Posiadam certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów. Można potwierdzić jego autentyczność na stronie ministerstwa http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/dzialalnosc/egzaminy-zawodowe/certyfikat-ksiegowy/wykaz-osob-posiadajacych-certyfikat-ksiegowy pod nr 50886/2011

Po latach doświadczenia zebranego jako pracownik biura oraz podczas prowadzenia własnej działalności, przyjęłam do zespołu dodatkowe osoby. Nowych pracowników dobieram  po dokładnych rozmowach i sprawdzeniu jakości ich pracy. Wiem, że każdy pracownik, tak jak ja, musi trzymać się reguł, kierować etyką i skrupulatnie wykonywać swoją pracę.

Dzięki zespołowi dobranemu według istotnych w branży kryteriów, nastawionemu na jakościową pracę, możemy zapewnić Ci fachową obsługę rachunkową i spokój.

Filozofia firmy

W pracy kierujemy się zawsze etyką zawodową. Prowadząc księgi rachunkowe, tworząc dokumenty czy reprezentując klienta przed instytucjami, pracujemy zgodnie z prawem polskim, zachowujemy pełną tajemnicę zawodową oraz rzetelnie i obiektywnie przedstawiamy obraz finansowy.

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Każda firma ma inne potrzeby, które staramy się jak najlepiej spełnić. Przed rozpoczęciem pracy, upewniamy się, czy dobrze znamy firmę i specyfikę branży, aby nic nie zaskoczyło nas, kiedy konieczna będzie praca w odpowiednim tempie. Nie pracujemy szablonowo, przepisując liczby do rubryk, skupiamy się na pracy i zawsze analizujemy sytuację.

Biuro Prokurent posiada obowiązkowe ubezpieczenie działalności gospodarczej, co daje Ci poczucie dodatkowego bezpieczeństwa. Pracujemy na licencjonowanych programach oraz stosujemy procedury bieżącej archiwizacji baz danych.

Wyróżnia nas:
  • Najwyższa jakość świadczonych usług
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Konkurencyjne ceny
  • Przestrzeganie etyki zawodowej
Szybki kontakt:

Biuro rachunkowe Prokurent

ul. Niecała 28 (Jachcice)
85-516 Bydgoszcz
792 751 202 | tel. 52 552 97 30
biuro@prokurent-bydgoszcz.pl

Szukasz pewnego biura rachunkowego?